HepsiJet Bornova Dağıtım Merkezi Nerede?

2 Şubat 2020 Güncellemesi: Merhaba sayın ziyaretçimiz. Bu sayfada Hepsiburada’nın dağıtım ağı olan Hepsijet Bornova dağıtım merkezinin adresini paylaşmıştık. Ancak Hepsijet firması bize sayfanın altındaki yorum kısmından (26 Kasım 2019 at 10:21 tarihli yorum) ve e-posta göndererek ulaştı ve sayfadaki adres bilgilerinin şubelerinin gizliliği nedeniyle kaldırılmasını istedi. Biz de kaldırdık. Ancak sayfanın altındaki yorumlara dokunmadık. Bu konuda bir söyleyeceğiniz varsa yorum olarak iletebilirsiniz.


HepsiJet Hepsiburada İzmir Bornova Dağıtım Merkezi Nerede?

Bu yazıyı okuyorsanız siz de benim gibi hepsiburada.com’dan aldığınız bir paketi Bornova Dağıtım Merkezinden alacaksınız ama nerede olduğunu merak ediyorsunuz. Öncelikle bu konuda Kasım 2019 itibariyle internette net bir bilgi yok. Çünkü hepsiburada.com’un haritada gösterdiği yere gittiğinizde ne bir tabela göreceksiniz ne de bir bilgilendirme. O yüzden ben gittim buldum ve size nerede olduğunu aşağıda yazıyorum.

Harita Hepsijet’in talebi üzerine kaldırılmıştır.

Şimdi bu haritalarda verilen yere gittiğinizde göreceğiniz tek şey aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi Yiğit Akü tabelası. Gözünüz bir hepsiburada tabelası görmek isteyecek ama yok. Ama aslında hepsiburada Bornova Dağıtım Merkezine geldiniz. Gitmek için Yiğit Akü Tabelasından önceki girişten giriyoruz. Resimde 1 nolu yer. 30 saniye kadar ilerliyoruz ve hepsiburada deposunu ve tabelasını ilerde sağda göreceğiz ki o da resimde 2 numaralı daire içinde gösteriliyor. Oraya gittiğinizde ise yine aşağıda resmini paylaştığım hepsiburada deposunu göreceksiniz.

Resimler Hepsijet’in talebi üzerine kaldırılmıştır.

7 Aralık 2019 Güncelleme: Aşağıda kullanıcı yorumlarına göre şu anda yukarıdaki depoya gitseniz bile ürününüzü veremiyorlarmış. Aşağıdaki yorumlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

62 yorum

 1. “Merhabalar,

  Hepsijet firması adına sizlere ulaşıyoruz. Gizlilik prosedürlerimiz gereği şube bilgilerimizin web sitesinizde yer almasına istinaden sizlerle görüşme sağlamak isteriz. Bizlere aşağıda yer alan mail adresimizden iletişim bilgilerinizle ulaşmanızı rica ederiz.

  İyi günler dileriz.

  info@hepsijet.com

  Hepsijet Ailesi”

 2. Ayın 12 sinde size ulaşan kargo hala bana gelemedi adınızın hakkını verin verdiğim sipariş acil lazımdı diye hızlı kargo diye verdim ne telefonlara cevap veriliyor ne maillere dönülüyor bence siz dükkanı kapatın böyle uyuşmazlık olmaz.

 3. Size ulaşan ürünler neden bu kadar geç teslimat yapılıyor böyle rezillik olmaz bu işi yqpamıyorsanız yapmayın o zaman birdaha ne sizinle nede hepsi burada sitesinden işim olmaz insanları bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok gerekli her yere şikayet yazısı yazacağımdan emin olbilirsiniz bütün sitelerden sizinle ilgili gereken yorumları okursunuz zaten insanları aptal yerine koyamazsınız

 4. Ben ew adresimde sokağı yanlış yazmışım 1aydır onu düzeltmek için kargoya ulaşmaya çalışıyorum ulaşamıyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 5. 22.12.2019 tarihinden beri bornova dağıtım merkezinde bekleyen 10296060-9013903 takip nolu kargomu ne zaman teslim etmeyi düşünüyorsunuz. çocuğumun doğum günü için aldığım ürün doğum günü geçti hala gelmedi tahmini telsim tarihi 20.12.2019 olarak görünmesine rağmen. bir an evvel teslimatı gerçekleştirmezseniz yasal yollara başvuracağım

 6. “Bu neyin gizliliği anlamadım diğer kargo şirketlerinin böyle bir ihtiyacı neden yok sizin çekinceleriniz nelerki gizlenme ihtiyacı duyuyorsunuz. muhatap bulamayan bir müşterinizin memnuniyeti sizi ilgilendirmiyor olmalı.
  son siparişimden bir önceki siparişimde tlf.uma bir mesajınız geldi sipariş ürününüz şubemize ulaştı şubemize gelerek almak mı yoksa adresinizde teslim almak mı seçenekleri sunulmuş. Şehrin dışında Kemalpaşa cad. ile ankara caddesinin neredeki birleştiği kavşağa yakın nakliyeciler sitesi adres olarak gösteriliyor. tabiki adresime teslim edilsin butonunu kullandım. birde dağıtıcı eleman sorunu olmalı son siparişim yaklaşık saat 21:00 sularıydı eleman çok yorbgun gözüküyordu ancak saygılı ve çok kibardı.”

 7. Hem şubeden alıp almayacağımızı soruyorsunuz hem de adrss bilgilerini sanki sırmış gibi göstermek istemiyorsunuz bu nasıl yaman çelişkidir anlamadım. Hepsiburadaya olan güvenim zedelendi ne yazıkki!

 8. Günlerdir siparişim elinizde olduğu halde getirmiyorsunuz çok mağdur ettiniz güya hepsi jet bu nasıl bi hizmet anlayamadım en kısa zamands dönmenizi istiyorum

 9. O kadar arayıp gitmenize gerek yok benimde ayni şekilde siparişim var malesef alınmıyor belirtilen adresten gidip almak istenildiğinde çalışanlar bu kadar kargonun içinde bulamayız ,uğraşamayız aramakla diyip başlarından savuyorlar…

 10. “dün gittim içerisi dehşet şekilde kalabalık… ama insan yok. sadece depoda bekliyor ürünler kimse dağıtmıyor….
  ayrıca kapıya ürünler burada verilmemektedir yazıyor..
  tam gidecek iken başka bir müşteri geldi ve dediği ”zile bastılar biz aşağı inene kadar dağıtıcı arkaş gitmiş ve mesaj gelmiş evde sizi bulamadık diyr ” böyle bir saçmalık var şu anda”

 11. vermiyorlar kardeşim.. adamların dediği uğraşamayız.. içerisi mal gömülü senin için arama yapmazlar… bir daha sakın ola hepsijet ile alma… sipariş verirken kargo bilgilerine iyi bak

 12. Böyle rezalet görmedim valla birde süper hızlı diyorlar… Senin 2 dkda verdiğin cevabı alabilmek için adamlara 2 gündür ulaşmaya çalışıyorum. Ne mail atmadığım ne aramadığım ne sosyal medya hesaplarından yazmadığım kaldı. Rezalet resmen bir umut ordan gidip almak vardı o da olmuyormuş. Teşekkür ederim cevabın için yine de

 13. “Bırak HepsJet’i, bence HepsiBurada’dan da alışveriş yapma.
  Ne süreci sağlıklı takip edebiliyorsun ne de muhattap olabilecek birilerini bulabiliyorsun.

  gereksiz bir firma…

  ürünü artık istemiyorum diyorum. Tamam geri gönderin diyorlar. Gelmeyen ürünün nesini geri göndereyim?

  Muhteşem cumayı bahane ediyorlar. Ama diğer kargo firmaları ile gelen ürünler geldi. HepsiJet yok malesef.

  HB yi telefonumdan da PC’deki kısayol ve sık kullanılanlardan bile kaldırdım.

  23.11.2019’da aldığım ürünü en geç 23.12.2019’da alacaksınız diyorlar. Belirli bir gün yok yani. Gidip alalım diyorum HB ye. Depoda teslimat yapmılmıyor diyorlar.

  Firma firma değil örgüt gibi, ne yaptıkları belli değil.”

 14. Vallahi rezalet… Biz de 25 kasımda verdik siparişi Kedi maması ve Kedi kumları. Fiyasko oldu. Kediler aç kaldı. Para verdik kaliteli mama aldık bekliyoruz diye kedilere şimdi dandik mamadan veriyoruz. Kum desen 20 liraya 15 kg aldık 15 gündür gelmedi diye 5 kiloluk kumlara 20 lira vermek zorunda kaldık. Çok maduruz. Karşımızda bir muhattap bile bulamıyoruz. Telefonlara zaten çıkmıyorlar. *** 7 gündür şubede bekliyor ürünler ya böyle bir şey olabilir mi?

 15. 23 Kasım tarihinde verdiğim sipariş 9 Aralık oldu hala elime geçmedi. Böyle bir saçmalık yok. Teslim tarihi 2 Aralık yazıyordu uyuz oldum fakat iş işten geçmiş oldu sipariş vermiş bulunduk. Bunların göndereceği kitaplar gelene kadar çocuk okulu bitirecek sanırım. Bu daha hepsi buradadan bir iğne almam.

 16. ürünüm yarın yani 14.12.2019 tarihinde teslim edilecekmiş. Ama kargo takip sisteminde ürün bornova dağıtım şubesine gelmedi diye görünüyor. İnşallah belirttiğiniz tarihte getirirsiniz aksi takdirde 16.12.2019 tarihinde tüketici haklarına gidip aklıma gelen her türlü davayı açacağım biraz da siz sıkıntı çekin ülkenin gelmiş geçmiş gördüğü en SORUMSUZ insan türleri.

 17. 29 kasımda morhipodan aldığım ürünler 7 kasımda hepsijete teslim edilmiş teslim tarihi 9kasım olmasına rağmen bugün 13 kasım hala gelen giden yok çok büyük rezalet kasım ayından bu yana bir çok kargodan ürünüm geldi kargoya teslim ettikleri bir kaç gün sonra kargom elime geçti hatta ptt kargo bile 3günü geçirmedi ama maalesef hepsijet kargo 5gün geçmesine rağmen ne ulaşabiliyorum nede kargom geliyor inanın tiskinti geldi morhipoyu arayıp birdaha kesinlikle hepsijet ile gönderilerimi yollamayın dedim göndermeye devam ederler ise morhipoyuda telefonumdan sileceğim….

 18. “Bende Hepsijet Buca dağıtım merkezinin yerini arıyorum. bir türlü bulamıyorum. bilen arkadaş ver mı yada bulabilecek. Çok büyük hata yaptık buradan veriş alamayış için

 19. “26-11 de verdigim sipariş teslim tarihi 13-12 diye bilgi verildi(istanbuldan -İzmir’e 🙂 ) ve 13-12 de kargo gelmedi.Hepsijet firmasını aradım 10 dakika (yazı ile ON DADİKA )telefonda bekletildim bir yanıt yok…Hepsiburada.com iletişim adresini aradım yien 10 dakika(yazı ile ON DAKİKA!!) bekletildim yine yanıt yok.
  Tüketicisine bu kadar saygısız davranan ve aptal yerine koyan hepsiburada sitesini ve hepsijet kargo firmasını kınıyorum…Bir daha bu site ve hepsijet ile ticaret yapmak mı….Kesinlikle..YAZIKLAR OLSUN…………..”

 20. Bu kargo firmasının kargo şirketleri için alınan M veya G yetki belgesi olmadığı için gizli. Hakkında Cimer e şikayette bulunacagim. Bir aydır ürünümü gondermediler. İptal de edemiyorum siparişi.

 21. 0484587232 nolu siparişin 29.11.2019 da aldım 13.12.2019 teslim yazmakta olup Bugün ayin 16.12.2019 gelmeyen ürün için yasal bir süreç olması gerekmiyormu.teşekkürler..

 22. “1 ay önce vermiş olduğum hepsiburada
  6274185843606 nolu siparişim 12 aralık da teslim edildi olarak gözüküyor bana teslim edilen birşey olmadığı halde , hepsijete ulaştığımda sizin elinize bile ulaşmayan kargo benim elime nasıl ulaştı olarak gözüküyor? En kısa zamanda sizinle ilgileneceğiz dendi hepsijet tarafından hâlâ gelen giden birşey yok ?”

 23. 22 kasımda aldığım ürün 2 aralıkta bana gelicekti 18 aralık oldu hala yok kontrol ettiğimde anadolu transferde yazıyo bugün HB ile görüştüm 12 aralıkta bornova ya gelmiş olduğunu söyledi madem elinizde dün bana başka bir ürün getirildi onunla birlikte bu ürünüm niye teslim edilmedi niye bekletiliyor 12 sinde gelcek olan ürünüm dün geldi 02 sindeki hala şirketinizde bekliyor bu saçmalık niye sırayla yada hepsi bir arada gelmiyor sonuçta aynı adrese gelicek bu ürünler hem siz o adrese 3 kez gitmek zorunda olmazsınız hem biz beklemeyiz anladığım kadarıyla takip düzen hız 0 artık getirin şu ürünümü takip no 6279.1255.7989.8

 24. Tek kelimeyle fiyasko böyle kargo firması olmaz burda koton çok büyük hata yaptı hepsi jet ney yahu hepsipalavra oldu kargomuz büyük ihtimalle kayboldu yetkilileri burdan uyarıyoruz kanuni yol süresi acildi

 25. Bencede rezillik bu dağıtım şirketiyle nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum ya bir kargo şirketiyle nasıl olurda muhattap olacak biri olmaz pes doğrusu bence buraya şikayet yazmakta boş zaten faydası olsa bukadar şikayet mesajına harekete geçmeleri gerekirdi tüketici haklarına mi şikayet etsek belki daha etkili olur yani inşallah

 26. 13944466 nolu şiparişim iki adet ürün gelecekti belgede iki adet yazıyor gelen kişiler bir adet teslim ettiler imzada almadılar akibeti hakkında bilgi rica ediyorum

 27. Böyle bi kargo sistemi olmaz diğerlerine kızardım hepsijeti gördükten sonra onlara dua eder oldum aliexpres çinden 12 günde ürünü izmire teslim ediyor bunlar 1aydır istanbuldan izmir e teslimat yapamadılar yazıklar olsun*.

 28. HEPSİBURADA dan Efsane Cuma dan bir Akıllı Telefon aldım..Almaz olaydım..Ne satıcıya ne kargosuna ulaşamıyorum..onlarca kez vatsaptan yazıştım çözğm yok..mail attım çözüm yok..saatlerce müzik dinletiyorlar..muhatap yok..Hepsijet e ise ulaşmak mümkün değil..mal almışım..kargo parası vermişim..kargo kendisini gizli devlet kurumu gibi görüyor ki ne şube telefonunu ne ne şube adresini veriyorlar..telefonu açan yok..hep sesli mesaj..ne kural be yasa ne ayıp biliyorlar..4 Aralıkta kargonuz elinizde dediler..11’nde elinizde dediler..20’sinde elinizde dediler..22’sinde elinizde dediler.24’nde elinizde dediler..yokkkk.yokkk.yokkkkkkkk

 29. Ben de MORHİBO dan elektrikli süpürge almıştım. 2 Aralık 2019 da, hala kargo elime ulaşmadı. Ürünü iade etmek için ürünü teslim almam gerekiyormuş falan, hepsiJET hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Yazıklar olsun

 30. 29 Kasımda aldığı ürünler hala elime ulaşmadı. Ne telefon açan var ne arayan. Korsan bir kargo şirketi herhalde. Allah Hepsi Jet mağdurlarına yardım etsin. Tam 1 ay oldu ürünlerim gelmedi.

 31. 06.03.2020 tarihinde kargomun teslim edildi.meaj geldi. Ama benim mesai saatim bittmisti.ve kargoyu almadim.Teslim edilen kişi ben degilim.kime teslim edildiyse ismini gonderirimisiniz.

 32. “HEPSİ BURADA dan satın almış olduğum yazıcı aldığım SMS den öğrendiğime göre güya bugün adresime getirilmiş ve bana ulaşılamış.kelimerimi seçerek dikkatle yazıyorum .sevkiyatı getiren ilgili DOĞRU SÖYLEMİYOR… zira ben 70 yaş üzeri biriyim ve evden dışarıya çıkmıyorum. Kargonun getirildiği ifade edilen saatte.bahçe kapısının önündeydim.hiç kimse ve araç gelmedi.görevli ya üşendi gelmedi ya da adresi bulamadı ve böyle bir kolay ifadeye başvurdu.Kaldıki mesajı yolladığı numaraya telefon açsa bana ulaşabilirdi.
  neden böyle bir doğru konuşmamayı ve böyle bir ifadeyi tercih etti anlayamadım. haatanın düzeltilmesi için yarı adresime yeniden gönderilmesini talep ediyorum..
  selamlar
  Şener Apaydın”

 33. Rezil rezil rezillik İzmir Buca hepsijet mıdır ne zıkkım olduğunu bilmiyorum Allah bilir kuryenin evindedir paketimiz 1 hafta oldu bugün kurye paketimi bile getirmedi 2 dakika bile beklmedi gelip almamı çekti gitti ama haddinizi bildireceğim .

 34. Nisan başında verdiğim sipariş hâlâ daha hepsijet tarafından teslim edilmedi..Aldigima bin pişman ettiler beni yasal haklarimi kullanıp her yere şikayet edicem. Aradığımda müşteri hizmetleri telefonu ya açmıyor yada açıp kapatıyor.Hepsiburadaya hiç yakışmayan hizmet kalitesi.Bir daha da kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum.Cevremdeki herkese de müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi anlaticam.

 35. “yukarıdakı tum magdurlar gıbı bızde mahlesef bu onursuz ahlaksız hepsıburadan urun aldık 8 mayısta bugun 29 mayıs ve halen yok. zaten bu hepsı jet olacak lanetlere ulasmak ımkansız hepsı buradayı arıyoruz kargoda o ona o ona pas edıyor talebınız alındı ama hepsı hıkaye yalan.
  en son dun msj geldı bornovadan alabılırsınız tlf adres yok kımseye ulasılamıyor.
  yasım 52 bu kadar yıldır ınanın boyle kotu duyarsız yalancı hıkaye bır bırma gormedım.
  hepsı buradan mal alacak ınsanlar bır ıkı ay kargoda beklemeyı goze alsınlar.”

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*