Touch Me Termos 1,5 Litre Kullananlar Yorumları

Pikniklerin, yolcukların yada mutfağınızın sıcak / soğuk su ihtiyacını karşılayan termosları ele alıyoruz. Siz de bir termos almak istiyorsunuz ama benim gibi internette fazla yorum bulamadınız mı? O zaman şanslısınız çünkü ben bir termos aldım ve sizlerle yorumlarımı paylaşacağım. Görelim bakalım ne kadar süre, ne kadar sıcak tutuyor suyu.

Öncelikle piyasada ucuzundan pahalısına çok fazla model olduğunu görmüşsünüzdür. Ben Migros’a gidip Touch Me markalı 1 buçuk litre kapasiteli termosu aldım. Çünkü daha önce Touch Me markasının farklı ürünlerini kullanmıştım ve fiyat performans açısından memnun kaldığımı söyleyebilirim. Aşağıda aldığım termosun daha büyük fotoğraflarını paylaşıyorum. Fotoğraflardan sonra da termosun sıcak su testini görebilirsiniz.

Şubat 2020 Migros fiyatı 99 TL.

Kutu içinden poşet içerisinde termos ve kapağı çıkıyor. Bir kullanıcı klavuzu yok. Yani termosun suyu kaç saat sıcak ya da soğuk tutacağını söylemiyor.
Termos kutusunun yüzeyinde etiket bilgileri var. Resimde çay ya da kahve dolduruyorlar ama ben bunu tavsiye etmiyorum. Onun yerine sıcak su taşımak ve kahve ya da çayı o sudan yapmak termosun temiz kalmasını sağlayacaktır. Aksi takdirde bir süre sonra termosun içinde temizlenmesi zor çay ve kahve lekeleri olacaktır.
Touch Me 1 buçuk litre termos önden görünüm. Dışı kaliteli metal. Burada yazmıyor ama ürünün yabancı sitelerde paslanmaz çelik olduğu bilgisi yer alıyor.
Bazı termosların içi anlam veremediğim şekilde plastik oluyor. Bu termosun içi de metal. Zaten almamdaki en büyük neden bu.
Termosun kapağının ve contasının yakından görünümü. Termosa suyu ağzına kadar doldurmamanızı tavsiye ederim. Böylece üstteki beyaz contanın sürekli sıcak su ile temas etmesini önlemiş olursunuz.

Şimdi sıra geldi termosun sıcak suyu ne kadar süre ne kadar sıcak tutabildiğini test etmeye.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*