From Günlük

Touch Me Termos 1,5 Litre Kullananlar Yorumları

Pikniklerin, yolcukların yada mutfağınızın sıcak / soğuk su ihtiyacını karşılayan termosları ele alıyoruz. Siz de bir termos almak istiyorsunuz ama benim gibi internette fazla yorum bulamadınız mı? O zaman şanslısınız çünkü ben bir termos aldım ve sizlerle yorumlarımı paylaşacağım. Görelim bakalım ne kadar süre, ne kadar sıcak tutuyor suyu.

Devamını oku

Futon Lino Koltuk

Bu sayfamızda Futon markasının Lino modeli kanepesini tanıtacağız. Klasik gibi… Ama değil İster klasik tarzınız olsun ister yenilikçi. Lino kompakt yapısıyla birbirinden bağımsız ve köşe kullanımına uygun.

Devamını oku

Futon Norik Koltuk

Bu sayfamızda Futon markasının Norik modeli kanepesini tanıtacağız. İskandinav Esintisi İskandinav tarzını yaşatan Norik, 4 kademeli iki ayrı sırt ve paket yay sistemiyle en üst düzey rahatlık sağlarken ahşap detaylarıyla da evinizin yeni gözdesi olacak.

Devamını oku

Beni kim aradı?

Son zamanlarda reklam amaçlı arayan firmalar çoğaldı. Şansınız varsa aradıklarında cevap verirsiniz ve reklam olduğunu duyunca kapatırsınız. Ama insan bazen cevap veremiyor ve cevapsız çağrı olarak kalıyor bu reklam aramaları. Bilmediğiniz için geri arıyorsunuz kim bu diye, ya banka çıkıyor ya da bir ürün satmak için arayan firma. Bilsem aramazdım dememek için bize gelen ve …

Devamını oku

Airfel mobil klima aldım; yorumlarım

Havası sıcak bir şehirde yaşıyorsanız ve evinizin sağını solunu kiracı olduğunuz için klima takarak kırdırmak istemiyorsanız sanırım siz de benim gibi aynı soruyu soruyorsunuz: “Mobil klima alsam memnun kalır mıyım?”. Bu soruyu sorduğumda internette hem olumlu hem de olumsuz yorumlarla karşılaştım. Sonunda daha fazla dayanamayarak bir dükkana gidip, mobil klimayı görüp aldım. 1 aydır kullanıyorum …

Devamını oku